Author’s note
Where can I read the book?
this doesn't make sense -
An ounce was about 29 grams total, so the price worked out to about $35 an eighth. I sold my first two ounces that day.
He only had an ounce.
probably meant two eighths
Where can I read the book?
this doesn't make sense -
An ounce was about 29 grams total, so the price worked out to about $35 an eighth. I sold my first two ounces that day.
He only had an ounce.
probably meant two eighths