Discussion about this post

User's avatar
Carlos's avatar

Where can I read the book?

Expand full comment
Mike's avatar

this doesn't make sense -

An ounce was about 29 grams total, so the price worked out to about $35 an eighth. I sold my first two ounces that day.

He only had an ounce.

Expand full comment
1 more comment...

No posts